Kameralny Hotel Patria to trzygwiazdkowy obiekt, który dzięki swojej dogodnej lokalizacji jest idealnym miejscem dla turystów, rodzin z dziećmi oraz osób podróżujących w celach biznesowych.

Obiekt znajduje się w zacisznym centrum Zakopanego i bezpośrednim sąsiedztwie Wielkiej Krokwi, Tatrzańskiego Parku Narodowego i deptaku Krupówki, co czyni go doskonałą bazą wypadową na spacery po mieście oraz wyjścia w góry.

Hotel Patria znany jest ze swoich wyśmienitych i bogatych śniadań, a także nowoczesnej międzynarodowej kuchni, łączącej tradycyjne polskie smaki z elementami regionalnymi.

Hotel posiada strefę fitness, kącik zabaw dla dzieci, kącik gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, badminton). Na terenie całego obiektu dostępne jest bezprzewodowe łącze internetowe.

Gościom zmotoryzowanym oferujemy monitorowane miejsca parkingowe zamykane na noc. Posiadamy pokój przystosowany dla osób z dysfunkcją ruchową.

Akceptujemy pobyty ze zwierzętami.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Wieczorami zapraszamy do naszej sali kominkowej, gdzie przytulna i kameralna atmosfera a także biblioteczka pełna książek i czasopism zapewni Państwu doskonały relaks.

Hotel Patria Zakopane

Newsletter

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Kamera przed hotelem Willa Przedwiośnie Zakopane - tanie noclegi