Hotel Patria Zakopane to kameralny, trzygwiazdkowy obiekt, który od lat doceniany jest przez naszych gości za swoją idealną lokalizację.

Położony w cichym centrum Zakopanego – sąsiedztwie Wielkiej Krokwi, Tatrzańskiego Parku Narodowego i kultowego deptaku Krupówki, stanowi wyśmienity wybór dla miłośników spacerów, wyjść w góry, narciarzy i kibiców skoków narciarskich.

Restauracja Hotelu Patria Zakopane *** znana jest ze swoich wyśmienitych i różnorodnych śniadań podawanych codziennie w formie bufetu w godzinach od 8:00 do 10:00.*
Nasza restauracja łączy smaki kuchni polskiej i międzynarodowej z elementami regionalnymi i jest czynna codziennie w godzinach od 14:00 do 21:00.*
Od poniedziałku do soboty w godzinach od 14:00 do 17:00, w naszej restauracji serwujemy zestawy lunchowe kuchni międzynarodowej.*

Dla gości naszego hotelu dostępne jest bezprzewodowe łącze internetowe (WiFi) oraz miejsca postojowe na terenie obiektu.**

Dla gości z niepełnosprawnością posiadamy specjalnie przystosowany pokój, tak aby pobyt w naszym hotelu był możliwie komfortowy.

Gości z dziećmi zapraszamy do naszego kącika zabaw dla dzieci.***
W czasie wolnym, polecamy również nasze atrakcje m.in.: tenis stołowy, piłkarzyki, bilard.***

Miłośników zwierząt zapraszamy wraz ze swoimi pupilami****. Nasz hotel jest przyjazny zwierzętom domowym.

Wieczorami zapraszamy do naszej kameralnej sali kominkowej, gdzie przy bilardzie, książce z naszej biblioteczki lub lampce wina, można się zrelaksować po całym dniu wrażeń.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z recepcją Hotelu Patria Zakopane!

Tel.: 18 200 04 15
E-mail: recepcja@hotelpatria.pl

 

* godziny mogą ulec zmianie
** w zależności od dostępności
*** w zależności od dostępności / dzieci pozostają pod opieką opiekuna
**** Hotel akceptuje małe zwierzęta domowe – do wagi 8 kg, pozostające na smyczy i pod stałą opieką właściciela podczas pobytu na terenie hotelu.
Hotel nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez zwierzę. Właściciel zwierzęcia odpowiedzialny jest za wszelkie szkody wyrządzone przez swoje zwierzę.

Hotel Patria Zakopane

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi zniżkami.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Kamera przed hotelem Willa Przedwiośnie Zakopane - tanie noclegi
U nas zrealizujesz: Bon Turystyczny Szczegóły »